Ogłoszenia

Ogłoszenia

Naszym czytelnikom oferujemy również możliwość umieszczenia w naszej gazecie ogłoszeń wszelkiego typu: np. ogłoszenie o sprzedaży domu lub samochodu, ogłoszenie o zaginionym psie, ogłoszenie o zaginięciu portfela, życzenia urodzinowe dla mamy, oferty pracy, kondolencje, gratulacje, podziękowania i wiele innych. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do zapoznania się z nasza oferta ogłoszeń.

W zeszłym tygodniu zaginął mój pies Pako. Jest niewielki, czarny z biała plamką na grzbiecie, ma około 3 lat, reaguje na imię. Piesek miał na sobie niebieską obrożę. Jeżeli ktoś z Was znajdzie mojego pieska proszę o niezwłoczny kontakt. Na znalazcę czeka nagroda.

Krystyna.

Serdecznie pozdrawiam galeria malarstwa online piękną dziewczynę w czerwonej sukience, która jechała autobusem 123 w piątek rano. Masz przepiękny uśmiech! Bardzo chciałbym poznać Cię lepiej. Jeśli chciałabyś wybrać się na kawę albo herbatę – odezwij się. Cichy wielbiciel.

Renomowana firma szuka pracowników na stanowisko Kontroler jakości. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6 - 14, 14 – 22, 22 – 6) w siedzibie naszej firmy. Stawka godzinowa wynosi 9 zł netto/h. Osobom spoza miasta gwarantujemy dojazd do pracy i powrót do domu po pracy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na podany poniżej adres mailowy.

napisane przez: