gazeta rzeczpospolita

gazeta rzeczpospolita

Praktyczny Marketing Artykuł - Kiedy Artykuł Tytuły koszmarne kłopoty (Nie wolno do tego dopuścić do Ciebie)

Tytuł artykułu ma bardzo ważne zadanie do spełnienia. Służy ona do chwycić uwagę swoim napiętym perspektywą i praktycznie zmusza ich do zatrzymania, co robią i odczytać zawartość.

W ten sposób tytuł artykułu jest podobnie jak nagłówek gazety, której celem jest przyciągnąć uwagę czytelnika i spowodować ich chcą, aby przeczytać artykuł.strona www

Jak Mess It Up

Niestety, istnieje wiele sposobów, w których większość autorów artykułu tworzą mniej niż zwracać uwagę tytułów. Oto kilka sposobów na bałagan go:

Tytuły, które sprawiają, że ZZZZZZZZZZZZZ go - Twoim celem jest, aby chwycić uwagę perspektywę, a nie je dostać się zdrzemnąć.

Dlaczego tego przeczytać? - Większość tytułów nie zdać "co w niej jest dla mnie" test przez pozostawiając żadnych wyraźnych korzyści, jeśli czytelnik ma czas, aby przeczytać artykuł

Gdzie, och gdzie są słowa kluczowe? - Nie tylko niektórzy ludzie nie zawierać słowa kluczowe na początku tytułu, niektóre także na słowa kluczowe w ogóle. Huh?

Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe - Tytuły, które są zbyt przereklamowane-y pościg czytelnik daleko, ponieważ wysokiej jakości perspektywy wiem, że nie można zrealizować obietnicę swojej title.How Get It Right

Stworzyć tytuł, który chcesz czytać - Jeśli nie złapać cię, dostosować go do czasu robi. Nie jestem zadowolony z tytułu dopóki nie kojarzy mi się "Człowiek, chcę czytać tego!" Pokaż swój tytuł na rzecz kogoś innego też. Jeśli ich nie złapał, dostosować swój tytuł artykułu, dopóki nie robi chwycić je. Nie chodzi tu jest praca, dlatego myślę, że większość ludzi spreparować takie słabe tytuły. Jest to praca, która jest tak warto, bo jeśli stracisz szanse tutaj, utraciłeś je na dobre.

Dołącz atrakcyjne korzyści - Make korzyści bardzo jasne.
napisane przez: